Apple'nin akıllı saati için hepsi burada ön spariş almaya başladı

Apple'ın piyasaya sunduğu apple akıllı saati türkiyeye temmuz başlarında geleceğini sizlerle paylaşmıştık.

Ünlü online spariş sitelerinden olan
"hepsiburada.com"
bu gün aldığım bir maille apple'ın akıllı saati için ön spariş aldıklarını iletti.

Apple'ın akıllı saatleri için hepsi burada.com'un fiyat bilgilerini sizinle paylaşıyorum.

Apple Watch 38 MM Sport Akıllı Saat
1.899,00 TL

Apple Watch 42 MM Sport Akıllı Saat
2.099,00 TL

siteden aldığımız bilgilere göre:

*Ürün 25.6.2015 tarihinde stoklarda olacaktır.

Ürünün stoklara gireceği tarihteki fiyatı, aşağıda belirtilen fiyata göre farklılık gösterebilir. Ürünün daha yüksek bir fiyattan stoklara girmesi halinde, ön sipariş veren müşterilerden fiyat farkı alınmaz; ayrıca bu müşterilere teslimatta öncelik sağlanır. Ürünün daha düşük bir fiyattan stoklara girmesi halinde ise, ön sipariş veren müşterilere teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde fiyat farkı ödenir.

sitedeki ürün açıklaması:

Apple Watch Özellikleri

Apple Watch klasik iletişim araçlarından daha fazlasını sunuyor.

Zaman Göstergesi

Apple Watch kusursuz dakik bir saattir. Tek bir akıllı saat içinde birçok akıllı saatte sahip olacaksınız. Bünyesinde barındırdığı farklı gösterge seçeneklerinden dilediğinizi seçerek saatinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Apple Watch’da dilediğiniz kadran modelini seçebilir, dakika, saniye, salise gibi görünmesini istediğiniz göstergeleri seçip renklerini değiştirebilirsiniz. Hava durumu, alarm, gün batımı saati, borsa, ay döngüsü, kronometre, vb kadran üzerinde yer almasını istediğiniz seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Pil Süresi

Apple Watch: 48 saate kadar zamanı gösterme, 6,5 saate kadar müzik çalma, 3 saate kadar konuşma süresi, 6,5 saate kadar antreman ve 72 saate kadar güç koruma özelliklerine sahip.

Apple Watch mıknatıslı bir şarj aletine sahip. Akıllı saatinizi şarj etmek için fişe takılı olan şarj aletinin konnektör ucunu saatin arka tarafına yaklaştırıyorsunuz, mıknatıslar kendiliğinden yerine oturuyor ve şarj oluyor.

Uygulamalar

Apple Watch birçok yerleşik uygulama ile gelmektedir. Ayrıca iTunes üzerinden akıllı saatinizle uyumlu olan birçok uygulamayı saatinize yükleyebilirsiniz.

Apple Watch’da Telefon, Mesajlaşma, Mail, Takvim, Aktivite, Antreman, Harita, Passbook, Müzik, Uzaktan Kamera, Remote, Hava Durumu, Borsa, Fotoğraflar, Alarm, Kronometre, Sayaç, Dünya saati gibi uygulamalar yerleşik olarak bulunmaktadır.

Haber kategorisi: