Apple'dan Bahar etkinliği

Apple'dan Bahar Etkinliği
Dünyanın en büyük teknoloji markalarından Apple, 9 Mart tarihinde gerçekleştireceği Spring Forward adlı etkinliği için davetiyelerini yayınladı. Peki, etkinlikte ne duyurulacak?
26.02.2015 / 20:15

En büyük ve en popüler teknoloji markalarından Apple, kısa süre önce önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği etkinliğinin davetiyesini yayınladı.

Ana konu Apple Watch

Spring Forward adlı etkinlik, 9 Mart tarihinde San Francisco'da, Türkiye saati ile 20:00'de gerçekleşecek ve etkinliğin ana konusu, Apple'ın Nisan ayında satışa sunacağını açıkladığı Apple Watch olacak.

Hatırlayacağımız üzere, Apple'ın ilk olarak geçtiğimiz Eylül ayında iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri ile tanıttığı Apple Watch, hemen satışa sunulmamıştı.

Apple'ın en erken 2015 yılının başlarında satışa sunacağını belirttiği Apple Watch'ın çıkış tarihi, geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklama ile kesinleşmişti.

Tim Cook tarafından Nisan ayında satışa sunulacağı açıklanan Apple Watch, 9 Mart'taki Spring Forward etkinliğinde çok daha fazla detaylanacak ve Apple Watch modellerinin fiyatları da bu etkinlikte açıklanacak.

Macbook Air ve Beats Music'te gündemde!

Ayrıca etkinlikte bir süre konuşulan, fakat son dönemde gündeme pek fazla gelmeyen 12 inç ekranlı Macbook Air'in ve Apple'ın uzun zaman önce satın aldığı Beats Music ile alakalı bir çalışmasının da gündeme gelebileceği konuşuluyor.

Bakalım Apple'ın Spring Forward adlı etkinliğinde neler olacak? engelsizapple.com olarak etkinlikten güncel haberleri sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Haber kategorisi: