Apple Watch Türkiye fiyatları belli oldu

Apple'ın merakla beklenen akıllı saati ülkemizde de satışa çıkıyor. Birleşik Devletler'de 24 Nisan 2015 tarihinde piyasaya sunulan ürün, ülkemizde 31 Temmuz tarihinde raflardaki yerini alacak. Cihazın online satışı ise saat 07.01'de Apple Türkiye online mağazasından başlayacak.
Apple Türkiye resmi web sitesine eklenen bilgiler Apple Watch ile ilgili merak edilen tüm soruları yanıtlıyor. Farklı model seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak ürünün fiyatları da belli oldu. En uygun fiyatlı model olan 38 mm'lik Apple Watch Sport 1249 TL'den satışa sunuluyor. Aynı modelin 42 mm ölçülerinde olan seçeneği ise 1399 TL fiyat etiketine sahip.
Apple Watch'da ise başlangıç fiyatları biraz daha yukarıya çıkıyor. Cihazlar, boyutuna göre 1999 TL ve 2149 TL etiketlere sahip.  En yüksek fiyatlara sahip özel edisyon sınıfının fiyatları ise dudak uçuklatacak türden. Apple Watch Editon serisinin 18 ayar rose altın modelinin 38 mm olanı 36 bin TL, 42 mm olanı ise 40 bin TL'te satılıyor. Bu seride fiyatlar 56 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Haber kategorisi: