Apple

Apple ile ilgili haberler.

apple wwdc 2022 haziran etkinliğinde ios 16 mac os 13 vs tanıtıldı

iOS 16 tanıtıldı! İşte yenilikler!
WWDC 2022'de iPhone'ların kalbi iOS 16 tanıtıldı! İşte iOS 16 özellikleri ve çıkış tarihi!

Yeni işletim sistemi neler sunuyor?

Apple, bugün düzenlediği WWDC 2022 etkinliğinde iPhone’un kalbi iOS 16 tanıtıldı. İşte yeni işletim sisteminin özellikleri!

Apple, 2022 yılının ilk önemli etkinliği olan WWDC 2022 (Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı)’nda iPhone’un yeni işletim sistemi iOS 16 sürümünü duyurdu. Apple, birçok kişinin beklediği bir özellik olan iPhone kilit ekranını daha kullanışlı hale getirdi.

iPhone'da silinen verileri kurtarma

Merhabalar, bugünkü nasıl yapılır yazısını siz değerli takipcilerimizin gerek mail yolu ile gerek yorumlarda belirtmesinden dolayı yazma gereği duyduk. Yazımız iOS üzerinde silinen fotoğraflar ve mesajları kurtarma yöntemini en kısa yolu ile sizlere anlatmak olacaktır. Yazıda bahsedeceğimiz uygulamanın adı imyfone veri kurtarmada oldukça başarılı olan bu uygulama sayesinde silinen fotoğraf ve metinlerinizi rahatlıkla geri getirebilme olanağına erişeceksiniz.

Apple WWDC etkinliğinde neler tanıtıldı?

WWDC 2017 etkinliğinde neler tanıtıldı?

Apple'ın San Francisco'da düzenlediği WWDC 2017 etkinliği geride kaldı. Peki etkinlikte neler tanıtıldı?

Sonunda beklenen gün geldi, çattı ve Apple, yıl içindeki en önemli iki etkinliğinden biri olan WWDC'yi gerçekleştirdi. Bildiğiniz gibi WWDC etkinliklerinde
Apple, işin yazılımsal yönüne daha fazla ağırlık vererek yeni işletim sistemlerini ve bu sistemler ile birlikte cihazlara gelen yeni özellikleri tanıtmakta.

Apple WWDC Haziran 2017 etkinliğinde neler tanıtılacak?

Apple, Önümüzdeki Hafta Düzenleyeceği WWDC 2017'de Neler Tanıtacak?
Bu yazımızda Apple'ın önümüzdeki hafta düzenleyeceği geliştirici konferansı WWDC kapsamında tanıtacağı cihaz ve yazılımları bu yazımızda listeledik.

iOS 10.3.2 Yayınlandı!

iOS 10.3.2 yayınlandı!
Apple, 28 Mart'tan beri test ettiği iOS 10.3.2'nin final sürümünü yayınladı. Beş beta sürümünün ardından yayınlanan iOS 10.3.2'nin ayrıntıları haberimizde.
iOS 10.3.2 yayınlandı!
Apple,  bir hafta içinde iki beta sürümünü arka arkaya  yayınladığı iOS 10.3.2 için uzun bir bekleyişin ardından bugün de final sürümünü yayınladı. Yaklaşık
1.5 aydır test edilen
iOS 10
.3.2, önemli yenilikler içeren iOS 10.3 için bir hata düzeltmesi niteliğinde.
 
iOS 10.3.2  yayınlandı

Apple Swift ile Herkes Kodlama Öğrenecek

Apple kodlama öğrenmeyi herkes için eğlenceli ve kolay hale getiren, iPad için geliştirilen Swift Playgrounds adlı uygulamasını duyurdu. Swift Playgrounds ile herkes kodlama öğrenebilecek.
Swift Playgrounds, öğrencileri ve yeni başlayanları, Apple’ın sunduğu ve profesyonel geliştiricilerin birinci sınıf uygulamalar oluşturmak için kullandığı öğrenmesi kolay programlama dili Swift ile çalışmayı keşfetmeye teşvik eden interaktif bir arayüzle kodlamayı hayata geçiriyor.

IOS 10 da öne çıkan yenilikler

Apple, iOS 10 ile tasarımda değişikliğe gitmenin yanında sisteme 10 adet yeni özelliği de ekledi. Peki, ön plana çıkan iOS 10 özellikleri neler?
Apple WWDC 16 etkinliğinde, iOS’in en büyük sürümü olan iOS 10’un önizlemesini sundu. Yeni sürümde Mesajlar’a yönelik olarak, aile ve arkadaşlarla daha anlamlı ifadeler ve animasyonlarla mesajlaşmayı sağlayan etiketler ve tam ekran efektleri gibi özellikleri içeren büyük bir güncelleme yer alıyor.

Apple WWDC 2016'da neler var?

Apple'in her yıl düzenlediği Dünya Geliştiriciler Konferansı bu yıl da 13 Haziranda San Francisco da gerçekleştirilecek. Türkiye saati ile pazartesi akşam saat 20'de başlayacak olan WW DC 2016 Dünya Geliştiriciler Konferansı'nda Apple ürünlerine ait işletim sistemlerinin yeni sürümleri yanında yeni donanım ürürnlerinin de tanıtılması bekleniyor.

Sayfalar

RSS - Apple beslemesine abone olun.